• Facebook
  • Twitter
  • Rss
  • Plus
Akustik Sünger
Nova

Dekoratif Akustik Sünger | Özel Kesim Ses Yalıtım Süngerleri

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Akustik yetenek kazandırılmış dekoratif süngerler ses sorunları giderilmesi gereken ortamlarda bunun yanında görsel anlamda göze hoş gelen ürün arayanlar için üretilmektedir. Mekanlarda yankı yalıtımı ve seslerin kaliteli algınmasını sağlamak için kullanılan dekoratif özellikte süngerlerdir.

Dekoratif Akustik Süngerler

Dekoratif süngerleri mekanlarınıza uygun ebatlarda ve kalınlıkta temin edebilirsiniz. Renk çeşitleri çok olan ürünleri tercih edip mekanlarınızda daha farklı ve güel bir görünüm oluşturabilirsiniz. Akustik süngerlerin dekoratfi modelleri ile dilediğiniz gibi bir dekorasyon elde edebilirsiniz.

Dekoratif Süngerler

Dekoratif sünger çeşitleri; vicoustic flexi sünger, bass trap, bass küpü, special piramit, piramit dörtgen panel, zigzag sünger, tekno touch ve kesik piramit formlarından oluşmaktadır. Bu ürünlerin içinde tekno touch haricindeki diğer bütün süngerler siyah renkte üretilmektedir. Tekno touch sünger de ise renk seçenekleri sunulmaktadır. Dilediğiniz renkte tekno touch temin edebilirsiniz.

Dekoratif Akustik Sünger Uygulamaları

Dekoratif süngerler akustik izolasyon çalışmalarında tavan ve duvarlarda kullanılmaktadır. Bulunduğunuz mekana uygun dekore edebilmeniz açısından çeşitlilik sunulmaktadır. Ses problemlerinin çözümlenmesini sağlayan akustik ve dekoratif özellikte süngerlerdir.

Akustik Sünger

Özel Kesim Ses Yalıtım Süngeri

Flok Kaplı Basotect Sünger

Top of Page

SES KESİCİ MALZEMELER

Ürün Videoları