• Facebook
  • Twitter
  • Rss
  • Plus
Akustik Sünger
Nova

Akustik Zigzag Sünger

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Zigzag piramit şeklinde kullanılan dekoratif tasarımlı akustik becerisi olan bir üründür. Ses yalıtımı sağlar. Yankı giderici özellikte ve ses absorbe edicidir. Üretimi sağlanan zigzag süngerin ham maddesi poliüretandır. Ses problemlerinin önüne geçebilmek için tavan ve duvarlarda zigzag şeklinde tasarlanarak uygulanmaktadır.

Akustik Zigzag Sünger 

Zigzag akustik sünger 30 x 30 cm ve 50 x 50 cm olmak üzere iki farklı boyutta üretilmektedir. Kalınlıkları ise 30 mm - 40 mm olarak iki farklı seçenekte sunulmaktadır. Poliüretan maddesinden siyah renkte üretilen zigzag süngeri sprey boya ile dilediğiniz renge boyayabilirsiniz.

Dekoratif Zigzag Sünger 

Ses sorunlarının giderilmesinde önemli rol oynayan akustik bir üründür. Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, akustik oda, akustik kabin, bateri odası, televizyon stüdyosu gibi vb. bir çok akustik ortamda kullanılabilen dekoratif ses yalıtım süngeridir.

Akustik Sünger

Akustik zigzag sünger uygulama çalışması yapıştırılarak gerçekleştirilmektedir. Bu çalışmada kullanılmak için özel üretilmiş bir yapıştırıcı mevcuttur. Bu yapıştırıcı solid bazlıdır. Bir parmak rulo yardımıyla yapıştırıcı süngerin uygulanacağı bölgeye sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü bölgeye sünger hafif bir bastırma işlemi ile yapıştırılır. Yapıştırma işlemi bittikten sonra yapıştırıcının kuruma süresi 10 ila 15 dk arası sürmektedir. Aks rapid solid bazlı yapıştırıcı güçlü bir madde olduğu için sağlam bir şekilde yapıştırmaktadır.

Akustik Zigzag Sünger Uygulaması 

Top of Page

SES KESİCİ MALZEMELER

Ürün Videoları