• Facebook
  • Twitter
  • Rss
  • Plus
Akustik Sünger
Nova

Bass Kırıcı Sünger

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Bass trap, bass ve ses kırıcı özellikte akustik yetenekte bir süngerdir. Özel olarak bass sesleri için tasarlanıp üretilmektedir. Duvarların köşelerinde kullanılan bass trap, köşe bass tuzağı olarak ta bilinmektedir. Ortamlarda bass frekanslarını düzenlemektedir. Düşük frekanslarda etkili bir üründür. Akustik bass küpü ile birlikte uygulanabilmektedir. Ayrıca akustik yetenekteki diğer süngerler ile beraber de kullanılabilmektedir.

Bass Trap Sünger

Akustik bass trap sünger duvarların köşe bölgelerinde yapıştırılarak uygulanır. Bass seslerini istenilen seviyede tutar. Duvar köşelerine kaçan seslerin ortam dışında çıkmasına izin vermez. Uygulandığı bir ortamda yankılanma gibi sorunlar oluşmaz. 

Bass Trap Akustik Sünger

Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, ev sinema odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu, akustik oda, akustik kabin, konser salonu gibi vb. akustik ortamlarda sık tercih edilen bir üründür. Yoğunluk 30 dns ve boyutu 30 x 30 x 70 cm dir.

Bass Kırıcı Sünger

Bass trap sünger uygulama çalışması yapıştırılarak gerçekleştirilmektedir. Bu çalışmada kullanılmak için özel üretilmiş bir yapıştırıcı mevcuttur. Bu yapıştırıcı solid bazlıdır. Bir parmak rulo yardımıyla yapıştırıcı süngerin uygulanacağı bölgeye sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü bölgeye sünger hafif bir bastırma işlemi ile yapıştırılır. Yapıştırma işlemi bittikten sonra yapıştırıcının kuruma süresi 10 ila 15 dk arası sürmektedir. Aks rapid solid bazlı yapıştırıcı güçlü bir madde olduğu için sağlam bir şekilde yapıştırmaktadır. 

Bass Trap Sünger Uygulaması

Top of Page

SES KESİCİ MALZEMELER

Ürün Videoları