• Facebook
  • Twitter
  • Rss
  • Plus
Akustik Sünger
Nova

Bass Küpü Sünger

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Duvarların köşe bölgesinde uygulanan bass kapanı olarak bilinen küp şeklinde poliüretan maddesinden üretilen akustik bir süngerdir. Farklı boyutlarda temin edilebilmektedir. Siyah renkte üretilir. Bass seslerini kontrol altına alıp düzenlemek amacıyla kullanılır. Bass küpü uygulanan bir ortamda yankı yalıtımı sağlanmış olur ve seslerin duvar köşelerine kaçarak ortam dışına çıkışına önlem alınır.

Akustik Bass Küpü

Bass küpü akustik sünger 30 dansite yoğunlukta elde edilmektedir. Boyutları 4 farklı seçenekte sunulmaktadır. Bunlar 40 x 40 x 40 cm - 30 x 30 x 30 cm - 20 x 20 x 20 cm - 10 x 10 x 10 cm dir. Bass trap ( bass tuzağı ) sünger ile beraber uygulanmaktadır. Akustik yetenek kazandırılmış diğer süngerler ile birlikte uygulanabilmektedir.

Bass Küpü

Akustik mekanınızda ses sorunlarına çözüm arayışı içindeyseniz bass küpü nü çözüm olarak kullanabilirsiniz. Stüdyo, ses kayıt odası, akustik oda, akustik kabin, konser salonu, televizyon stüdyosu, bateri odası, piyano odası, enstrüman - çalgı odası, müzik odası, radyo stüdyosu gibi vb. akustik mekanlarda kullanılmaktadır.

Bass Kırıcı Sünger

Bass küpü sünger uygulama çalışması yapıştırılarak gerçekleştirilmektedir. Bu çalışmada kullanılmak için özel üretilmiş bir yapıştırıcı mevcuttur. Bu yapıştırıcı solid bazlıdır. Bir parmak rulo yardımıyla yapıştırıcı süngerin uygulanacağı bölgeye sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü bölgeye sünger hafif bir bastırma işlemi ile yapıştırılır. Yapıştırma işlemi bittikten sonra yapıştırıcının kuruma süresi 10 ila 15 dk arası sürmektedir. Aks rapid solid bazlı yapıştırıcı güçlü bir madde olduğu için sağlam bir şekilde yapıştırmaktadır. 

Akustik Bass Küpü Uygulaması

Top of Page

SES KESİCİ MALZEMELER

Ürün Videoları