• Facebook
  • Twitter
  • Rss
  • Plus
Akustik Sünger
Nova

Kesik Piramit Sünger

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Akustik izolasyon uygulamalarında tavan ve duvarlarda kullanılan göze hoş görünen bir tasarıma sahip dekoratif özellikte bir ses yalıtım süngeridir. Üretim ham maddesi poliüretandır. Poliüretan maddesinden üretilen süngerler sihay renkte elde edilmektedir. Seslerin düzene koyulması ve kaliteli duyum elde edilmesi gereken ortamlarda kesik piramit sünger tercih edilebilir.

Kesik Piramit Sünger

Kesik piramit formlu poliüretan sünger 50 dansite yoğunlukta elde edilmektedir. Boyutları 50 x 50 cm dir. Kalınlığı 40 mm dir. Yankı yalıtımı sağlayan ses absorbe edici özellikte bir üründür. Eko, çınlama vb. ses sorunlarına çözüm olarak kesik piramit sünger kullanılabilmektedir.

Akustik Sünger

Stüdyo, akustik oda, prova odası, akustik kabin, ses kayıt odası, enstrüman - çalgı odası, müzik odası, piyano odası, bateri odası, reji odası, konser salonu, düğün salonu, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu gibi vb. akustik mekanlarda kullanılmaktadır.

Kesik Piramit Dekoratif Sünger

Kesik piramit sünger uygulama çalışması yapıştırılarak gerçekleştirilmektedir. Bu çalışmada kullanılmak için özel üretilmiş bir yapıştırıcı mevcuttur. Bu yapıştırıcı solid bazlıdır. Bir parmak rulo yardımıyla yapıştırıcı süngerin uygulanacağı bölgeye sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü bölgeye sünger hafif bir bastırma işlemi ile yapıştırılır. Yapıştırma işlemi bittikten sonra yapıştırıcının kuruma süresi 10 ila 15 dk arası sürmektedir. Aks rapid solid bazlı yapıştırıcı güçlü bir madde olduğu için sağlam bir şekilde yapıştırmaktadır.

Kesik Piramit Sünger Uygulaması

Top of Page

SES KESİCİ MALZEMELER

Ürün Videoları