• Facebook
  • Twitter
  • Rss
  • Plus
Akustik Sünger
Nova

Piramit Dörtgen Panel

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Piramit dörtgen panel özel tasarlanmış yeni bir üründür. Poliüretan maddesinden üretilmiş sünger grubuna girmektedir. Yüzey formu tek bir piramitin olduğu şekil ile panel olarak oluşturulmaktadır. Dekoratif sünger çeşitleri arasındadır. Yüksek akustik izolasyon değerleri ile ses sorunlarını gidermek amacıyla kullanılmaktadır.

Piramit dörtgen panel 20 x 20 x 10 cm - 20 x 20 x 15 cm - 30 x 30 x 10 cm olmak üzere üç farklı boyutta üretilmektedir. 26 dansite yoğunluğunda ve siyah renkte elde edilmektedir. Yanyana ve alt alta uygulanarak farklı bir görünüm oluşturulur. Dekoratif özellikte ve akustik yetenektedir.

Piramit Dörtgen Panel

Ses kayıt odası, stüdyo, müzik odası, reji odası, ev sinema odası, akustik oda, prova odası, konser salonu, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu gibi vb. ortamlarda akustik izolasyon sağlamak ve sesleri düzenlemek için kullanılan ses yalıtım süngeridir.

Piramit Dörtgen Panel Uygulaması

Piramit dörtgen panel uygulama çalışması yapıştırılarak gerçekleştirilmektedir. Bu çalışmada kullanılmak için özel üretilmiş bir yapıştırıcı mevcuttur. Bu yapıştırıcı solid bazlıdır. Bir parmak rulo yardımıyla yapıştırıcı süngerin uygulanacağı bölgeye sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü bölgeye sünger hafif bir bastırma işlemi ile yapıştırılır. Yapıştırma işlemi bittikten sonra yapıştırıcının kuruma süresi 10 ila 15 dk arası sürmektedir. Aks rapid solid bazlı yapıştırıcı güçlü bir madde olduğu için sağlam bir şekilde yapıştırmaktadır.

Piramit Panel

Top of Page

SES KESİCİ MALZEMELER

Ürün Videoları