• Facebook
  • Twitter
  • Rss
  • Plus
Akustik Sünger
Nova

Special Piramit Sünger

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Özel tasarım olan bu ürün spesiyal ve piramit desenlerinin aynı sünger yüzeyinde oluşturulduğu dekoratif bir süngerdir. Akustik izolasyon performans değerleri yüksektir. Ses yalıtımı sağlar fakat tek başına güçlü bir izole performansı alınamaz. Üretimi sağlanan ham maddesinin adı poliüretandır. Poliüretandan elde edilen diğer akustik süngerler gibi special piramit süngerde siyah renktedir.

Special piramit sünger sesleri  düzene koyar. Böylece seslerin kaliteli duyumunu sağlar. Special piramit formlu akustik sünger yoğunluğu 50 dansitedir. Kalınlığı 30 mm dir. Boyutları 50 x 50 cm olarak üretilmektedir. Yan yana bitiştirilerek duvar yada tavanda her yer kaplanacak şeklide uygulanır. Belli aralıklar bırakılarak ta uygulaması yapılabilir.

Special Piramit Sünger

Müzik odası, televizyon stüdyosu, reji odası, akustik oda, radyo stüdyosu, akustik kabin, atış poligonu, düğün salonu, konser salonu, stüdyo, ses kayıt odası, enstrüman - çalgı odası, bateri odası, piyano odası, ev sinema odası gibi vb. akustik mekanlarda kullanılan ses yalıtım süngeridir.

Special Piramit Sünger Uygulaması

Special piramit sünger uygulama çalışması yapıştırılarak gerçekleştirilmektedir. Bu çalışmada kullanılmak için özel üretilmiş bir yapıştırıcı mevcuttur. Bu yapıştırıcı solid bazlıdır. Bir parmak rulo yardımıyla yapıştırıcı süngerin uygulanacağı bölgeye sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü bölgeye sünger hafif bir bastırma işlemi ile yapıştırılır. Yapıştırma işlemi bittikten sonra yapıştırıcının kuruma süresi 10 ila 15 dk arası sürmektedir. Aks rapid solid bazlı yapıştırıcı güçlü bir madde olduğu için sağlam bir şekilde yapıştırmaktadır.

Special Piramit Sünger Uygulaması

Top of Page

SES KESİCİ MALZEMELER

Ürün Videoları