• Facebook
  • Twitter
  • Rss
  • Plus
Akustik Sünger
Nova

Tekno Touch Sünger

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Akustik süngerlerin renk kazandırılmış ve dekoratif özellikte olan modelidir. Yüzeyinde kadife bulunmaktadır. Bu kadife sayesinde süngerler renk kazanmaktadır. Akustik süngerin yüzeyine kadife kaplanarak tekno touch elde edilmektedir. Diğer akustik süngerler ile aynı akustik değerlere sahip ek olarak renkli ve dekoratif bir üründür. Tekno touch süngerler yüzeyi düz yada desenli olarak temin edilebilmektedir.

Tekno Touch Sünger

Tekno touch dekoratif sünger akustik yetenek kazandırılmış renkli bir üründür. boyutları 50 x 50 cm dir. Özel sipariş üzerine 50 x 100 cm olarak üretilebilmektedir. Yoğunluk 20 dansite elde edilmektedir. Kalınlıkları 20 mm - 30 mm - 40 mm olmak üzere üç farklı seçenekte temin edilebilmektedir.

Akustik Tekno Touch Sünger

Akustik ortamlarda ses sorunlarını gidermede renkli çözüm yoludur. Mekanlarınıza uygun renklerde sipariş verip güzel bir görünüm oluşturabilirsiniz. Yüzey formlu olan modelleri yumurta, labirent ve spesiyal desenlerinde üretilmektedir. Beğendiğiniz desendeki süngeri dilediğiniz renkte temin edebilirsiniz.

Akustik Dekoratif Sünger

Tekno touch sünger uygulama çalışması yapıştırılarak gerçekleştirilmektedir. Bu çalışmada kullanılmak için özel üretilmiş bir yapıştırıcı mevcuttur. Bu yapıştırıcı solid bazlıdır. Bir parmak rulo yardımıyla yapıştırıcı süngerin uygulanacağı bölgeye sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü bölgeye sünger hafif bir bastırma işlemi ile yapıştırılır. Yapıştırma işlemi bittikten sonra yapıştırıcının kuruma süresi 10 ila 15 dk arası sürmektedir. Aks rapid solid bazlı yapıştırıcı güçlü bir madde olduğu için sağlam bir şekilde yapıştırmaktadır. Ayrıca tekno touch süngeri kendinden yapışkanlı olarakta temin edebilirsiniz.

Tekno Touch Sünger Uygulaması

Top of Page

SES KESİCİ MALZEMELER

Ürün Videoları