• Facebook
  • Twitter
  • Rss
  • Plus
Akustik Sünger
Nova

Akustik Panel | Ses Emici Akustik Duvar ve Tavan Paneli

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Akustik paneller ses düzenleme çalışmalarında, tavan ve duvar uygulamalarında kullanılan renkli ve dekoratif ürünlerdir. Huzurlu bir yaşam alanı ve ses sorunları tamamen giderilmiş bir mekan oluşturabilmek adına kullanılan akustik panellerdir. Farklı tasarımları ve renk seçenekleri ile mekanlarınızda güzel bir görünüm oluşturabilmenizi sağlamaktadır.

Akustik Paneller

Akustik paneller masa seperatörü, akustik paravan, kumaş kaplı paneller, baffle ve yüzer tavan paneli olarak farklı amaçlar için kullanılan ve farklı tasarımlarda üretilen akustik yetenekte ürünlerdir. Akustik özellikteki bu panelleri istediğiniz renklerde sipariş verebilirsiniz.

Kumaş Panel

Masa seperatörü, masalar arası bölümlendirme görevi gören ve ses karmaşasını önleyen bir üründür. Genel olarak ofis, çağrı merkezi gibi vb. mekanlarda tercih edilmektedir. Paravan, alanları istediğiniz gibi bölümlendirip kullanmanızı sağlamaktadır. Paravan sayesinde ses karmaşası son bulur. Panelin yan taraflarından ses geçişlerini engeller.

Akustik Kumaş Paneller

Kumaş kaplı paneller, tavan ve duvarlarda uygulanan ve yankı yalıtımı sağlayan dekoratif ürünlerdir. Dilediğiniz renklerde temin edebilirsiniz. Aynı zamanda ortam akustiği kontrol altına alan panellerdir. Baffle, bir tavan ses yalıtım panelidir. Yankı oluşumuna engel olur. Ses karmaşasını engeller ve seslerin yutulmasını sağlayıp geri yansıyan seslerin gürültü kalabalığı yapmasına izin vermez. Yüzer tavan paneli, özel aparatı ile tavana asılarak kullanılan gürültü kalabalığını alan, yankı yalıtımı sağlayan akustik paneldir.

Akustik Paneller Uygulaması

Akustik Tavan Paneli

Ses Emici Akustik Panel

Top of Page

SES KESİCİ MALZEMELER

Ürün Videoları