Bu sayfayı yazdır

Akustik Baffle

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Baffle tavanda kullanılan kumaş kaplı akustik yetenekte ses yalıtım panelidir. Şık görünüm elde edilmek isteniyorsa tavanda kullanılmasını önerdiğimiz bir üründür. Yankılanma gibi sorunları giderir. Eko, çınlama gibi ses problemlerini çözümleyen ses düzenleme panelidir. İstenilen renklerde temin edebilirsiniz.

Baffle

Akustik baffle yapısında özel cam yünü bulunan bir üründür. İşletmelerde bulunan ve gürültü yayan makinelerin çıkarmış olduğu gürültülerin emilmesini sağlar. Yemekhane gibi oramlarda konuşma seslerinin yankıdan dolayı bir karmaşa oluşturmamasını sağlar. İşletmelerde daha sağlıklı ve huzurlu bir iş ortamı sunar.

Akustik Baffle

Akustik baffle yüzey bölgesine çarpan ses dalgalarının ses oranını azaltarak ortama geri yansıyan sesi azaltmaktadır. 20 mm ve 40 mm olmak üzere iki farklı kalınlık seçeneği sunulmaktadır. Dilediğiniz renkte baffle temin edip mekanlarınıza uygun bir dizayn işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Baffle Tavan Paneli

Akustik baffle ses düzenleyici bir paneldir. Özel aparatıyla tavana asılarak kullanılmaktadır. Yangın dayanımı bulunan akustik bir üründür. Akustik çözümleme performansı yüksektir. Yüzeyinde akustik kumaş mevcuttur. Bu kumaş istenilen renklerde temin edilebildiği için baffle dilediğiniz renkte sipariş verebilirsiniz.

Baffle Uygulaması