• Facebook
  • Twitter
  • Rss
  • Plus
Akustik Sünger
Nova

Akustik Ara Bölücü Paravan

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Akustik paravan temel olarak üstlendiği rol ortamda bölümlendirme işlemi ve ses karmaşası gibi konulardır. Mekanlarınızda alanlarınızı dilediğiniz gibi bölümlendirmenize yardımcı olan bir üründür. Ayrıca ses karmaşasını önlemektedir. Mekanlarınızda değişik ve farklı bir dekor oluşturabilmeniz için kullanabileceğiniz bir üründür.

Akustik Paravan

Yüzey kısmında akustik kumaş bulunmaktadır. Ara bölücü paravan bir ses yalıtım panelidir. Genel olarak kullanım ortamları ofis ve çağrı merkezi gibi mekanlardır. Ses karmaşası gibi sorunların çözümünde rol oynamaktadır. İstenilen renklerde üretimi sağlanmaktadır.

Akustik Ara Bölücü Paravan

Çağrı merkezi, ofis gibi vb. ortamlarda konuşma sesleri karmaşaya yol açar. Bu karmaşa insanların çalışmalarında olumsuz etkiye neden olur. Konsante kaybı yaşarlar ve işlerine yoğunlaşmakta sıkıntı çekerler. Bu gibi durumların önüne geçmek adına akustik paravan kullanılmaktadır.

Akustik Paravan Fiyatı

Akustik paravan ile alanlarınızı dilediğiniz gibi bölümleyip farklı bir görünüm oluşturabilirsiniz. Dekor açısından kullanılabilecek en iyi yardımcı malzemedir. Akustik paravano 40 mm kalınlığında, istediğiniz boyutlarda ve dilediğiniz renkte temin edebilirsiniz.

Akustik Paravan Uygulaması

Top of Page

SES KESİCİ MALZEMELER

Ürün Videoları