• Facebook
  • Twitter
  • Rss
  • Plus
Akustik Sünger
Nova

Akustik Kumaş Panel

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Yapısında cam yünü bulunan akustik panellerin yüzeyleri akustik yetenekte kumaşla kaplanmaktadır. Böylece istenilen renklerde elde edilebilmektedir. Tasarımı ve renk seçenekleri ile her mekana uyum sağlayabilen dekoratif özellikte akustik panellerdir. Yüzeyi için dayanıklı kumaş kullanılmaktadır. Bu akustik kumaş aşınmaya karşı dayanıklı ve yanmazlık dayanımı kazandırılmış bir üründür. Kumaş kaplı panel yankı yalıtımı sağlar ve ortamda oluşan çınlama gibi ses sorunlarını önler.

Kumaş Kaplı Panel

Akustik kumaş paneller farklı ve dekoratif bir görünüm elde etmek ve seslerin düzenlenmesi amacıyla uygulanmaktadır. Göze hoş görünen tasarımı ve renkleri ile her ortama uygunluk gösteren akustik bir üründür. İki farklı kalınlık çeşiti vardır. Bunlar 20 mm ve 40 mm dir.

Kumaş Kaplı Panel

Akustik kumaş panellerin kenar detayları güçlendirilmiş ve malzeme dayanıklı bir hale getirilmiştir. Farklı boyutlarda temin edilebilmektedir. Yoğunluğu 95 kg/m3 cam yününden elde edilmektedir. Kalite standartlarına uygun ve yanmazlık dayanımı olan akustik özellikte ses düzenleyici bir üründür.

Kumaş Kaplı Panel

Kumaş panelr uygulama çalışması yapıştırılarak gerçekleştirilmektedir. Bu çalışmada kullanılmak için özel üretilmiş bir yapıştırıcı mevcuttur. Bu yapıştırıcı solid bazlıdır. Bir parmak rulo yardımıyla yapıştırıcı panelin uygulanacağı bölgeye sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü bölgeye panel hafif bir bastırma işlemi ile yapıştırılır. Yapıştırma işlemi bittikten sonra yapıştırıcının kuruma süresi 10 ila 15 dk arası sürmektedir. Aks rapid solid bazlı yapıştırıcı güçlü bir madde olduğu için sağlam bir şekilde yapıştırmaktadır.

Kumaş Kaplı Panel

Top of Page

SES KESİCİ MALZEMELER

Ürün Videoları