• Facebook
  • Twitter
  • Rss
  • Plus
Akustik Sünger
Nova

Masa Seperatörü

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Masa seperasyon panelinin temel görevi ses karmaşasını engellemektir. Masalar arasında kullanılarak bölücü seperatör görevi de görmektedir. Görünümde değişiklik ve farklılık oluşturan dekoratif bir üründür. İç yapısındaki özel malzeme sayesinde ses karmaşasına engel olmaktadır. Yüzeyinde akustik kumaş bulunur.

Seperatör

Masa seperatörü gelen olarak ofislerde ve çağrı merkezleri gibi ortamlarda tercih edilen bir üründür. İstenilen renklerde üretilebilmektedir. Yüzeyinde akustik kumaş mevcut olan masa seperatörü bu sayede renk kazanmaktadır. Ses karışıklıüı oluşmaması için kullanılır.

Masa Seperatörü

Masa seperatörünü istediğiniz boyutlarda, 20 mm yada 40 mm kalınlığında, dilediğiniz renklerde temin edebilirsiniz. Renkleri ve tasarımı ile mekanlarınıza kolaylıkla uyum sağlayacaktır. Masaların dilendiği gibi bölümlenmesini ve ses karmaşasını önleyerek çalışanların işlerine yoğunlaşmasını sağlar.

Masa Seperasyon Paneli

Çalışan sayısı çok olan ofis yada çağrı merkezi gibi ortamlarda konuşma sesleri sebebiyle sesler birbirine karışmaktadır. Bu karışıklık sonucu çalışanlar işlerine konsantre olamaz. Daha huzurlu ve rahat bir iş ortamı sağlayabilmek adına masa seperatörü önemlidir.

Masa Seperatörü Uygulaması

Top of Page

SES KESİCİ MALZEMELER

Ürün Videoları