• Facebook
  • Twitter
  • Rss
  • Plus
Akustik Sünger
Nova

Ürün Siparişi

Akustik Paneller

İç yapısı cam yünü levhadan oluşturulan ve dışında akustik kumaş kaplanan tavan ses yalıtım panelidir. Yankı giderici ve çınlama gibi ses sorunlarını önleyen akustik bir paneldir.  Yoğunluğu 95 kg/m3 tür. İstenilen renklerde sipariş verip temin edebilirsiniz.

Yüzer Tavan Paneli

Yüzer tavan paneli 20 mm ve 40 mm olmak üzere iki farklı kalınlıkta üretilmektedir. Eko gibi ses problemlerini gidermektedir. Tasarımı ve renkleri ile ses sorunlarına çözüm olan akustik bir ses yalıtım panelidir. Dilediğiniz renkte temin edebilirsiniz.

Yüzer Tavan Paneli Uygulaması

Akustik paravan temel olarak üstlendiği rol ortamda bölümlendirme işlemi ve ses karmaşası gibi konulardır. Mekanlarınızda alanlarınızı dilediğiniz gibi bölümlendirmenize yardımcı olan bir üründür. Ayrıca ses karmaşasını önlemektedir. Mekanlarınızda değişik ve farklı bir dekor oluşturabilmeniz için kullanabileceğiniz bir üründür.

Akustik Paravan

Yüzey kısmında akustik kumaş bulunmaktadır. Ara bölücü paravan bir ses yalıtım panelidir. Genel olarak kullanım ortamları ofis ve çağrı merkezi gibi mekanlardır. Ses karmaşası gibi sorunların çözümünde rol oynamaktadır. İstenilen renklerde üretimi sağlanmaktadır.

Akustik Ara Bölücü Paravan

Çağrı merkezi, ofis gibi vb. ortamlarda konuşma sesleri karmaşaya yol açar. Bu karmaşa insanların çalışmalarında olumsuz etkiye neden olur. Konsante kaybı yaşarlar ve işlerine yoğunlaşmakta sıkıntı çekerler. Bu gibi durumların önüne geçmek adına akustik paravan kullanılmaktadır.

Akustik Paravan Fiyatı

Akustik paravan ile alanlarınızı dilediğiniz gibi bölümleyip farklı bir görünüm oluşturabilirsiniz. Dekor açısından kullanılabilecek en iyi yardımcı malzemedir. Akustik paravano 40 mm kalınlığında, istediğiniz boyutlarda ve dilediğiniz renkte temin edebilirsiniz.

Akustik Paravan Uygulaması

Baffle tavanda kullanılan kumaş kaplı akustik yetenekte ses yalıtım panelidir. Şık görünüm elde edilmek isteniyorsa tavanda kullanılmasını önerdiğimiz bir üründür. Yankılanma gibi sorunları giderir. Eko, çınlama gibi ses problemlerini çözümleyen ses düzenleme panelidir. İstenilen renklerde temin edebilirsiniz.

Masa seperasyon panelinin temel görevi ses karmaşasını engellemektir. Masalar arasında kullanılarak bölücü seperatör görevi de görmektedir. Görünümde değişiklik ve farklılık oluşturan dekoratif bir üründür. İç yapısındaki özel malzeme sayesinde ses karmaşasına engel olmaktadır. Yüzeyinde akustik kumaş bulunur.

Akustik Kumaş Panel

Yapısında cam yünü bulunan akustik panellerin yüzeyleri akustik yetenekte kumaşla kaplanmaktadır. Böylece istenilen renklerde elde edilebilmektedir. Tasarımı ve renk seçenekleri ile her mekana uyum sağlayabilen dekoratif özellikte akustik panellerdir. Yüzeyi için dayanıklı kumaş kullanılmaktadır. Bu akustik kumaş aşınmaya karşı dayanıklı ve yanmazlık dayanımı kazandırılmış bir üründür. Kumaş kaplı panel yankı yalıtımı sağlar ve ortamda oluşan çınlama gibi ses sorunlarını önler.

Duvarlarınızda ve tavanlarda kullanabileceğiniz akustik ses problemlerine çarşın renkli ve kaliteli bir çözüm sunan akustik duvar panellerini dilediğiniz renk ve ebatlarda yaptırabilirsiniz.

Kumaş duvar panelleri güçlü ses performansı, dayanıklılık ve şık bir görünüm emici ile akustik ve estetik ihtiyaçlarına cevap vermek için üretildi. Bu paneller, ses azaltma ve yankı kontrolü için kullanılır. Boyut, şekil ve renklerde geniş bir yelpazeye sahiptir.

Bu kumaş sarılmış ses panelleri 4 "x 10" in 1 "veya 2" kalınlıklarına kadar, standart veya özel boyutlarda gelir. Standart renk seçenekleri serisi vardır. İstek üzerine tasarımı seçilmiş kumaş sarılmış ses panelleri yapmaktayız.

Top of Page

SES KESİCİ MALZEMELER

Ürün Videoları