• Facebook
  • Twitter
  • Rss
  • Plus
Akustik Sünger
Nova

Hakkımızda | Tekno Foam Ses Yalıtımı Firması

Tekno Foam Ses Yalıtımı Firması bu sektörde uzun senelerdir hizmet veren ve müşteri memnuniyetini benimseyen bir firmadır. Akustik izolasyon, ses yalıtımı, akustik projelendirme, yankı yalıtımı, ses düzenleme gibi konularda hizmet vermekteyiz. . Firmamızın kuruluş amacı , ülkemizin sektörel alandaki mimari gereksinimlerine uyumlu bir uygulamacı firma kriterlerini oluşturarak tercih sebebi olma yolunda idealist bir yol izlemektedir.

Ses yalıtım sektöründe 12 yıldır hizmet vermekte olan firma olarak, ses problemlerinin çözümünün sağlanması amacıyla ses izolasyon uygulamaları yapmaktayız. Tecrübeli ve profesyonel ekibimiz, kalite standartlarına uygun olarak üretilen malzemelerimiz ile %100 müşteri memnuniyeti için hizmet vermekteyiz.

Ses yalıtım uygulamaları, malzeme seçimi, keşif, ortam seslerinin şiddeti gibi konuların netleşmesinden sonra mekanlarda tavan, zemin yada duvarlarda yapılan teknik bir konudur. Bu uygulamaların hayata geçirilmesi için profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Uygulamalarda kullanılmak üzere kalite standartlarına uygun ham madde ve ileri teknoloji ile malzemelerin üretimi yapılmaktadır.

Ses yalıtım sektöründe malzeme üretimi, malzeme satışı ve uygulaması gibi konularda ses sorunlarının çözümlenmesi için müşteri memnuniyeti önceliğimiz olarak hizmet vermekteyiz. Sorunların analiz edilip, ortamda oluşan seslerin şiddetine uygun malzemeler seçilip daha sonra sorunlar çözümlenmektedir. Doğru analiz ve malzeme kullanımı ve sağlam bir uygulama ile istenilen oranda ses yalıtımı sağlamak mümkündür.

Ses yalıtım uygulaması zemin, tavan ve duvarlarda, özel malzemeler ile ses frekanslarını istenilen düzeye getirebilmek adına mekanlarda ses düzenleme ve izolasyon uygulamaları yapılarak gerçekleştirilmektedir. Bu uygulamayı stüdyoda, çağrı merkezinde, ofiste, evinizde vb. bir çok ortamda ses sorunlarının olduğu her alanda ve akustik mekanlarda, seslerin zararlı etkilerinden kurtulmak amacıyla yapmaktayız. Evinizde ses sorunlarının çözümlenmesini istiyorsanız endişe duymanıza gerek yok. Ses yalıtım firması olarak, ses kesimi yüksek düzeyde sağlanmış bir halde sorunları gidererek düzgün bir şekilde evi geri teslim etmekteyiz.

Ses yalıtımı yapılacak ortamda doğru malzeme kullanımı ve iyi bir uygulama yapılması önemlidir. Ses yalıtım uygulaması yapılacak mekanlarda kesin sonuç elde edebilmek için profesyonel ve tecrübeli ekibimizce keşif yapılmalıdır.

Tekno Foam Çalışma Prensibi

Akustik Ürünler

Top of Page

SES KESİCİ MALZEMELER

Ürün Videoları