• Facebook
  • Twitter
  • Rss
  • Plus
Akustik Sünger
Nova

Bariyerli Akustik Bondeks

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Bariyerli akustik bondeks ses kesici özellikte ve akustik yetenekteki malzemelerin birleştirilmiş modelidir. Üç farklı ses yalıtım malzemesinin birbirlerine lamine edilerek oluşturulduğu izolasyon malzemesidir. Yüzeyinde akustik yetenekte sünger kullanılmaktadır. Alt bölümünde ses kesici yetenekte rebonded bondeks süngerpan bulunmaktadır. İkisinin ortasında ise ses kesici özellikte yüksek yoğunlukta ses kesici epdm bariyer mevcuttur.

Bariyerli Akustik Bondeks

Gürültünün yoğun ve şiddetinin yüksek olduğu ortamlarda seslerin ortamlar arası geçişlerine engel olmak ve mekan içerisindeki akustiğin kontrol altına alınması amacıyla bariyerli akustik bondeks kullanılmaktadır. Tavan ve duvarlara yapıştırılarak uygulanan akustik bir ses yalıtım malzemesidir. Ses kesici özellikte bir üründür.

Bariyerli Akustik Bondeks Uygulaması

Bariyerli akustik bondeks uygulama çalışması yapıştırılarak gerçekleştirilmektedir. Bu çalışmada kullanılmak için özel üretilmiş bir yapıştırıcı mevcuttur. Bu yapıştırıcı solid bazlıdır. Bir parmak rulo yardımıyla yapıştırıcı süngerin uygulanacağı bölgeye sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü bölgeye sünger hafif bir bastırma işlemi ile yapıştırılır. Yapıştırma işlemi bittikten sonra yapıştırıcının kuruma süresi 10 ila 15 dk arası sürmektedir. Aks rapid solid bazlı yapıştırıcı güçlü bir madde olduğu için sağlam bir şekilde yapıştırmaktadır.

Ses Yalıtım Malzemesi

Top of Page

SES KESİCİ MALZEMELER

Ürün Videoları