• Facebook
  • Twitter
  • Rss
  • Plus
Akustik Sünger
Nova

Bariyerli Akustik Sünger

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Akustik süngerin orta kısmına ses bariyeri lamine edilerek seslerin mükemmel derecede izole edilmesi sağlanır. Akustik süngerler üstün akustik izolasyon performansına sahiptir. Fakat ses yalıtımında tek başına etkili bir performans ortaya koyamaz. Sesin şiddetine ve türüne göre kurşun bariyerli poliüretan akustik sünger uygulanmaktadır. Bariyerli akustik sünger, diğer bir ses kesici malzme olan bondex süngerpan ile beraber uygulanabilmektedir.

 

Bariyerli Akustik Sünger

Akustik yetenekteki süngerler ortamda sesleri kontrol altına almak amacıyla tavan ve duvarlara yapıştırılarak uygulanmaktadır. Uygulandığı ortamda sesler daha kaliteli algılanır. Bozulma olmadan net bir biçimde duyulur. Bariyerli modeli sayesinde ses geçişlerinide büyük oranda keser.

Bariyerli Akustik Ses Yalıtım Süngeri

Bariyerli akustik süngerlerin yüzey formunu dilediğiniz desende seçip sipariş verebilirsiniz. Renk seçeneği siyahtır. Plaka boyutu 100 cm x 100 cm dir. Doğru malzeme seçimi ve sağlam bir uygulama ile istediğiniz akustik izolasyon ve ses yalıtımını sağlayabilirsiniz.

Bariyerli Akustik Sünger Uygulaması

Bariyerli akustik sünger uygulama çalışması yapıştırılarak gerçekleştirilmektedir. Bu çalışmada kullanılmak için özel üretilmiş bir yapıştırıcı mevcuttur. Bu yapıştırıcı solid bazlıdır. Bir parmak rulo yardımıyla yapıştırıcı süngerin uygulanacağı bölgeye sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü bölgeye sünger hafif bir bastırma işlemi ile yapıştırılır. Yapıştırma işlemi bittikten sonra yapıştırıcının kuruma süresi 10 ila 15 dk arası sürmektedir. Aks rapid solid bazlı yapıştırıcı güçlü bir madde olduğu için sağlam bir şekilde yapıştırmaktadır. Ayrıca bariyerli süngeri kendinden yapışkanlı olarakta temin edebilirsiniz.

Top of Page

SES KESİCİ MALZEMELER

Ürün Videoları