• Facebook
  • Twitter
  • Rss
  • Plus
Akustik Sünger
Nova

Kauçuk Tabanlı Halı

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Tabanında kauçuk bulunan ve yüzeyi akustik yetenek kazandırılmış halı olan zemin ses yalıtım malzemesidir. Zeminde oluşan darbe ve titreşim sesini yutma özelliğine sahiptir. Akustik halıda farklı renk seçenekleri sunulmaktadır. Mekanlarınıza uygun renkteki akustik halıyı temin edebilirsiniz. Tabanında bulunan kauçuk sayesinde zeminde kaymadan durmaktadır. Zemine serilerek kullanılır. Daha sağlam bir şekilde zeminde durabilmesi için yapıştırılabilmektedir.

Akustik Halı

Yürüme seslerinin alt kata gittiği bir ortamda sesin alt kata geçişine engel olabilmek adına zemine kauçuk tabanlı akustik halı serilebilir. Akustik halı bu sorunu ortadan kaldırabilmektedir. Fakat güçlü seslerin zemindeki izole işleminde tek başına yetersiz kalacaıktır. Böyle durumlarda ses kesici diğer zemin izolasyon malzemeleri ile birlikte uygulanmaktadır.

Akustik Halı

Kullanım Alanları

Konser alanı - tiyatro salonu - konferans salonu - ticaret merkezleri - havaalanları - ofis ortamında - fuar alanlarında - oteller ve yönetim ofisleri - devlet daireleri - sinema salonu - kongre salonu - ticaret merkezleri vb. alanlarda kullanılması ortamın sesini azaltmak için etkilidir.

Akustik Halı

Akustik Halı

Top of Page

SES KESİCİ MALZEMELER

Ürün Videoları