• Facebook
  • Twitter
  • Rss
  • Plus
Akustik Sünger
Nova

İzmir Ses Yalıtımı

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Ses yalıtımı, gürültü kirliliğinden dolayı rahatsızlık duyulması sebebiyle ses yalıtım malzemelerinin kullanılmasıyla uygulanan çalışmadır. Tekno Foam ses yalıtım firması olarak hizmet vermekte olduğumuz İstanbul' un dışına çıkarak İzmir de bayi oluşturarak kalitemizi daha yaygın hale getirdik. İzmir ses yalıtımı firması olarak ses izolasyonu, akustik yalıtım, yankı yalıtımı gibi uygulamalar yapmaktayız. Çağrı merkezi, stüdyo, müzik odası, ofis, sinema salonu, ses kayıt odası gibi birçok ortamda oluşan ses sorunlarını, yankı problemini, tiz sesler, bass sesleri yada gürültü sorunlarını çözümlemekteyiz. Bu çalışmalarda uygulanacak akustik yetenekteki sünger yada paneller İzmir'deki şubemizde mevcuttur. Çalışmalarda kullandığımız akustik süngerler yanmazlık dayanımı kazandırılmış olan ürünlerdir. Yüzeyi düz yada desenli olarak temin edilebilir. Yüzeyi desenli olanlar piramit sünger,  yumurta sünger,  spesiyal sünger ve  labirent sünger formlarında elde edilmektedir.

 Akustik Sünger İzmir

Akustik yetenekteki süngerler dekoratif özellikte olan modelleride mevcuttur. ses emilimi sağlayan ve yoğunluğu düşük olan dekoratif süngerler çeşitli renklerde ve tasarımlarda üretilmektedir.Dekoratif süngerler; Vicoustic flexi sünger, tekno touch, special piramit, piramit dörtgen panel, zigzag sünger, bass trap, bass küpü ve kesik piramit formlarından oluşmaktadır. Yankının oluştuğu bölgede kullanılan bu ürünler yüzeyine çarpan sesleri emerek geri yansıtıp yankı oluşumuna engel olmaktadır. Bu süngerler tavan ve duvarlarda bazıları ise duvarların köşelerinde kullanılmaktadır.

 Dekoratif Sünger İzmir

 

Seslerin şiddeti ortamdan ortama değişiklik göstermektedir. İzmir'deki şubemizde farklı şiddetteki sesler için her ortama uygun ses kesici malzemeler bulmanız mümkündür. Ses kesici özellikteki bu süngerler; rebonded bondeks süngerpan, epdm ağır ses bariyerli akustik sünger, bariyerli basotect melamin sünger, bariyerli akustik bondeks süngerpan ve bariyerli süngerpandır. Bu süngerler arasında akustik yetenekte olanlar ortamda görünür yüzeyde uygulanarak yankı yalıtımı ve ses izolasyonu sağlar. Diğer süngerler ses kesici özellikte yalıtım malzemeleri olduğu için duvar veya tavan aralarında yada akustik süngerin alt kısmında kullanılmaktadır. Akustik süngerler seçtiğiniz formlarda lamine edilebilmektedir. Ses yalıtım ve akustik izolasyon uygulama işleminde kullanılabilecek en iyi performanslı malzemeler bu ürünlerdir.

 Ses Yalıtım Süngeri İzmir

 

Ürünlerimizde çeşitlilik sunmaktayız. Akustik süngerler yerine akustik özellikteki kumaş panelleri tercih edebilirsiniz. Özel tasarımı ve renk seçeneklerindeki genişlik ile İzmir şubemizde akustik panel mevcuttur. Akustik paneller; akustik ara bölücü paravan, akustik masa bölücü seperasyon paneli, akustik tavan sarkık baffle, akustik yüzer tavan paneli altıgen tavan paneli ve akustik kumaş kaplı duvar ve tavan panelleridir. Ses yutum değerleri aynı olan akustik panellerin yapısında cam yünü bulunmaktadır. Ses emici ve yankı önleyici akustik panellerdir. Akustik panelleri dilediğiniz renklerde İzmir şubemizden temin edebilirsiniz.

 Ses Yalıtım Paneli İzmir

 

Zemin ses izolasyon uygulamaları için farklı malzemelerde mevcuttur. Zemin ses yalıtım uygulama çalışmaları için İzmir şubemizde malzemeler mevcuttur. Zeminde kullanılan ses yalıtım malzemeleri;  kauçuk levha, titreşim alıcı mantar şiltesi, titreşim engelleyici mantarlı kauçuk levha ve kauçuk tabanlı akustik halıdır.

 Zemin Ses Yalıtım Malzemesi İzmir

Top of Page

SES KESİCİ MALZEMELER

Ürün Videoları