• Facebook
  • Twitter
  • Rss
  • Plus
Akustik Sünger
Nova

Ürün Siparişi

Zemin İzolasyon Kauçukları

Tabanında kauçuk bulunan ve yüzeyi akustik yetenek kazandırılmış halı olan zemin ses yalıtım malzemesidir. Zeminde oluşan darbe ve titreşim sesini yutma özelliğine sahiptir. Akustik halıda farklı renk seçenekleri sunulmaktadır. Mekanlarınıza uygun renkteki akustik halıyı temin edebilirsiniz. Tabanında bulunan kauçuk sayesinde zeminde kaymadan durmaktadır. Zemine serilerek kullanılır. Daha sağlam bir şekilde zeminde durabilmesi için yapıştırılabilmektedir.

Rulo mantar şilte, mantar meşesi adı verilen ağacın kabuğundan işlenerek elde edilen zemin ses izolasyon malzemesidir. Üstün ses yalıtım performanslı ve ısı izolasyonuna katkı sağlayan malzeme olup genel olarak inşaat sektöründe ve ses yalıtım uygulamalarında kullanılmaktadır. %100 doğal bir malzemedir ve yapısında kanserojen madde içermez. Mantar şilte ses yalıtım değerleri yüksek olan aynı zamanda ısı yalıtımında yardımcı bir malzeme olan bir üründür. Zemin ses izolasyonu denildiğinde ilk akla gelen ses izolasyon malzemelerinden bir tanesidir.

Mantarlı kauçuk, iki zemin ses izolasyon malzemesinin işlenerek birleştirildiği ve daha üstün performans alındığı bir malzemedir. Mantar meşesi ağacının granül kabuklarından işlenen mantar şiltesine kauçuk katkısı yapılarak, mantar kauçuklu levha elde edilmektedir. Zemin ses izolasyonu denildiğinde çözüm olarak akla ilk gelen malzemelerden biri mantar kauçuklu levhadır. Titreşim emici bir yapıda ve darbe kaynaklı sesleri izole eden yüksek performanslı ve ses kesici özellikte bir malzemedir.

Zeminlerde parke ve şap altında kullanabileceğiniz titreşimli ve darbeli sesleri engelleyen kauçuk levha, ses yalıtım malzemesidir.Ayrıca çalışma alanlarındaki pürüzlü yerleri tamamıyla kapatarak tam bir izolasyon sağlamaktadır. Zemin ses izolasyonu malzemesidir. Şap altı, parke altı veya zemine serili olarak kullanılabilir. Kauçuk mantar levhalar ses ve ısı izolasyonunu kusursuz yapması dolayısıyla inşaat sektöründe duvar, zemin ve çatılarda tercih edilmektedir.

Top of Page

SES KESİCİ MALZEMELER

Ürün Videoları